ERKEK TARAFI

Mars Entertainment Group ve Kutu Film ortak yapımı olan, aynı zamanda BKM, 1000 Volt işbirliği ve Maximum Kart‘ın katkılarıyla gerçekleştirilen “Erkek Tarafı” 22 Kasım’da tüm Türkiye’de vizyona girmeye hazırlanıyor.
5 yıl boyunca Kemal Aydoğan yönetiminde kapalı gişe sahnelenen “Testosteron” oyunundan uyarlanan ve İlksen Başarır’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Mert Fırat, Emre Karayel, Timur Acar, Onur Ünsal, Metin Coşkun, Tuna Kırlı ve ekibe yeni katılan Cihan Ercan yer alıyor. Polonyalı yazar Andrzej Saramonowicz tarafından kaleme alınan şaşırtıcı ve eğlenceli tiyatro oyunu Testosteron’un adaptasyonu Kemal Aydoğan, İlksen Başarır, ve Mert Fırat tarafından gerçekleştirildi.

AŞKI MANTIK MI, DUYGULAR MI, YOKSA BİYOLOJİ Mİ YÖNETİR?
Her şey nikah salonunda evlenmek üzere olan gelinin salondaki konuklardan biriyle öpüşmesiyle başlar. Nikah salonu savaş alanına döner, kimin kime vurduğu belli değildir. Ortalık yatışınca kavganın tarafları olan farklı mesleklere ve karakterlere sahip 7 adam (Mert Fırat, Emre Karayel, Timur Acar, Onur Ünsal, Metin Coşkun, Tuna Kırlı ve Cihan Ercan) ünlü bir pop şarkıcısı olan gelinin neden kendi halinde bir bilim adamıyla olan ilişkisini nikah salonunda bitirmeye çalıştığını tartışır. Gece boyunca tek ortak noktaları olan “kadınlar” üzerinden konuşurlar. Kadınlarla olan komik hikayelerini anlattıkça zaafları ve zayıflıkları teker teker ortaya saçılır.

Yönetmen: İlksen Başarır
Oyuncular:
Mert Fırat (Tankut)
Emre Karayel (Kamber)
Timur Acar (Aliş)
Onur Ünsal (Korcan)
Metin Coşkun (Adem)
Tuna Kırlı (Volkan)
Cihan Ercan (Seçkin)
Görüntü Yönetmeni: Hayk Kirakosyan
Sanat Yönetmeni: Baran Uğurlu
Senaryo:   Kemal Aydoğan, İlksen Başarır ve  Mert Fırat
(Andrzej Saramonowicz’in “Testosteron” adlı oyunundan uyarlanmıştır.)
Müzik: Ahmet Kenan Bilgiç, Okan Kaya, Taner Yücel
Kurgu: Ömer Özyılmazel
Yapım şirketi: Mars Entertainment Group ve Kutu Film
Yapımcılar: Muzaffer Yıldırım, Sevil Demirci, Seyhan Kaya, Hazal Dut
Tür:  Komedi